_edited.jpg

Služby

Jak ochránit své peníze?

Jak minimalizovat poplatky a maximalizovat své zisky?

Moje služby

e-Konzultace

 1 hod / 1 000 Kč

on-line, telefon

Analýza smluv

 1 hod / 1 500 Kč

on-line, e-mail, telefon

Kurzy na míru

cena dohodou

on-line, prezeě/online

Nabídka kurzů

Ochraňte své peníze a naučte se plavat ve vodách finančního světa!

Desatero pro jednání

s finančním odborníkem

Sebeobrana při manipulaci 

finančními poradci a bankéři

📃 Karta první pomoci při jednání s poradci

📃 Ochrana spotřebitele - pár tipů, když je něco špatně

📃 Desatero k dětskému účtu

📃 Pravidla klientské péče při investování

📃 Dvánáctero k investicím

"Nejvíc se mi líbila část, jak naučit děti hospodařit, jak je učit zodpovědnosti."

                                                         Marie P.

"Mi ten šmejd nabídl fond s předplaceným poplatkem. Ještě že ten návrh viděla paní Kalátová. Moc děkuji za analýzu smluv."

                                                         Alena B.

"Zaujalo mě téma o poplatcích hlavně u investic. Navíc vše bylo vysvětlováno pro obyčejné lidi. Seminář byl  užitečný v mnoha směrech."

                                                         Jarka B.

Michaela Vydrová

"Poděkování za profesionální přístup a velmi působivé přednášky v roce 2018 na téma „Finanční gramotnost“, které velmi zaujaly všechny naše pěstounské rodiny. Zároveň děkujeme za následné odborné rady, které vznikly z dotazů jednotlivců.

 

Těšíme se na přínosnou spolupráci i v nadcházejících letech."     

"Kdybych měla možnost si poslechnout workshop Finanční zralosti před dvaceti lety, mohla jsem se vyvarovat mnoha chybám."

                                                         Jiřina P.

"Jsem se obávala, že to nepochopím, ale Veronika vše vysvětlila jasně a lidsky."

                                                       Veronika D.

"Pochopila jsem, že splácet kreditku se nevyplácí a rychle řešila svou situaci. Děkuji  za školení a konzultace. Pomoc přišla ve správný čas a ušetřila jsem tak dost peněz."

                                                              Dita V.

Eva Bradáčová

"Veronika dokázala připravit něco, co vystihuje asi nejlépe spojení „informačně výživné“. Její workshop byl nejen zábavný, ale také mne v mnohém překvapil. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací o finančním světě a dostala tipy, na co si dát pozor. Zaujala mě část přednášky o optimálním stavebním spoření, a chytrém využívání výhod kreditních karet. Neméně zajímavá byla i část o hierarchii důležitosti pojistného krytí, nad kterými by se mohl znovu zamyslet každý z nás. „Děkuji Veroniko za skvělý seminář a zajímavá doporučení. Získala jsem po letech nový úhel pohledu na to, jak se při změně podmínek a prostředí zajistit a co s penězi."

 Trenérka prodejních dovedností

Tomáš Pelikán

"Účast na webináři "Rodina a kouzlo finančního světa" jsem nejdřív zvažoval. Nakonec jsem si udělal čas a musím připustit, že prezentace předčila má očekávání. Dobře promyšlený sled informací, příklady a podněty mě navedly se zamyslet nad svou vlastní situací. Nakonec jsem využil analýzy a konzultace k úvěru. Doporučuji se s Veronikou poradit před podpisem jakékoliv smlouvy."

Iva Jančíková

"Před několika lety jsem pátrala po někom, kdo by mi pomohl udělat pořádek v rodinných financích. Zároveň jsem měla obavy, že mi dotyčný poradce bude jen vnucovat produkty, které pomohou více jemu než mně. Veroniky přehled obsahuje kompletní návod pro ty, kteří se rozhodnou aktivně zlepšit své investice. Mimo jiné dostanete i tipy pro jednání s finančním odborníkem a dokážete pak lépe odhadnout jeho úmysly. Nečekejte a buďte připraveni na aktivní jednání, ověřování informací a učení se novým návykům, které se vyplatí vám i vaší peněžence."

Autorka knihy Pohádky skřítka Penízka    www.pohadkyskritkapenizka.cz